top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

FÍHA?! – DÝHA!

FÍHA DÝHA je celorepublikový projekt, který vznikl na podporu povědomí o kvalitě přírodních materiálů u dětí a studentů nejen v rámci vyučování a zájmových kroužků, ale i v praktickém životě. Dětem poskytneme krabici se vzorky nejrůznějších dýh, z kterých se dá dále tvořit dle fantazie - což si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

O tom, že Fíha Dýha je oblíbená svědčí i fakt, že k dnešnímu dni je odesláno téměř 3000 ks krabic s dýhou, ze které děti, studenti i široká veřejnost vyrábí úžasné dýhové věci. Více najdete na webu Fíha Dýha a Facebooku.

Jak se do projektu zapojit? Jednoduše - stačí vyplnit přihlašovací formulář

Pokud reprezentujete školu, školku nebo kroužek, pak vyplňte jednoduchý formulář a na zadanou adresu Vám přijde na dobírku (cena za dopravné 195 Kč v rámci celé ČR, 10 € v rámci celé SR ) ZDARMA krabice vzorků nejrůznějších druhů dýh! Stáhněte si z našich stránek návody a pusťte se do toho! S dýhou se nudit nebudete!
V případě, že jste individuální zájemce (tedy soukromá osoba) také stačí vyplnit přihlašovací formulář a bude Vám zaslána stejná krabice s dýhou za cenu 340 Kč v ČR, 20 € v rámci SR.
Krabice s dýhou obsahuje cca 7 kg dýhových odstřihů rozmanitých tvarů a barev. Taková krabice vystačí pro tvoření celé třídy (cca. 30 žáků).

Partneři projektu jsou Jan Ficek dřevovýroba, Sapeli, Jitona a Danzer Bohemia Dýhárna.

bottom of page