top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

7

Hotelové apartmány

Návrh dvou exkluzivních apartmánů s dýhovaným vybavením v centrální části hotelu s krásným výhledem na Prahu. Prostor horního apartmánu je navíc zajímavý tím, že vychází z půlválcového tvaru střechy. Apartmány lze pronajímat buď jednotlivě a nebo dohromady. Jsou totiž propojeny pomocí uzavíratelného točitého schodiště.

V obou apartmánech je svou plochou nejvýznamější obývací část, na kterou pak navazuje část ložnicová a koupelna. V horním apartmánu je i relaxační část koupelny propojena s obývacím prostorem. Pro oba apartmány byly zvoleny zajímavé barvy a materiály, jako jsou dekorační stěrky na stěny a tapety, u kterých pak zvláště vynikne vybavení v tmavých tónech.

 

Většina nábytku je navržena na míru v kombinaci dýhy hedvábí šedé a wenge, k tomu jsou sladěny i interiérové dveře. V ložnicových částech je pak na stěně navíc i obklad, který je taktéž odýhován dýhou wenge, jejíž kresba je sesazena do geometrických obrazců. Interiér je doplněn mosaznými prvky, což dodává apartmánům dotek luxusu.

Design - Ing. arch. Tereza Šašková; Tapety - Decentart

bottom of page