top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

NÁBYTKOVÁ A KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA U NÁS SNADNO A RYCHLE

 

Díky našemu rozšíření o firmu Grena si u nás nová nábytková a kuchyňská dvířka můžete vybrat v několika snadných krocích hned teď. Hodí se jak pro obnovení vzhledu vašeho nábytku, tak i pro nábytek zcela nový. Navíc je budete mít mnohem rychleji než při atypové výrobě.

 

Více než 30 tvarů a 80 dekorů dvířek může najít uplatnění nejenom na nábytku v kuchyni, ale i koupelně, ložnici, či dětském pokoji. Taková je nabídka firmy Grena a.s., která se výrobou dvířek zabývá více než 20 let.

 

Aby byl výběr co nejsnazší, došlo k celkovému zjednodušení nabídky a posunu blíže ke koncovým zákazníkům a architektům. Vybírat můžete z katalogu, který má logické uspořádání, inspirativní vizualizace a součástí je ceník nebo zvolte online objednávkový systém s konfigurátorem, ve kterém si zákazník poskládá kuchyň podle svých představ, má přehled o stavu objednávek a dostupnosti zboží. Pro pravidelné odběratele, především z řad výrobců a truhlářů, je pak určen konfigurátor profi-dvirka.cz, ve kterém lze nejprve připravit nabídku a objednávku odeslat později. Samozřejmostí je záruka 7 let na všechna dvířka, kterou Grena poskytuje díky dlouholetým zkušenostem a vysoké kvalitě používaných materiálů.

 

Vzhledem k popularitě matných povrchů se neustále rozrůstá i nabídka dekorů. Představeny tak byly 4 nové fólie – mat krémová, mat bílá káva, mat šedá a mat antracit. Vybrány byly odstíny, které společně ladí a dají se snadno vzájemně kombinovat. Svou premiéru měl i nový tvar dvířek G33. Tento tvar je charakteristický rafinovaným frézováním přední strany, které vynikne především v kombinaci s UNI barvami a právě matnými dekory.

 

V letošním roce se mohou zákazníci těšit na další nové dekory, inspirované industriálním stylem, jemuž dominují materiály jako je kov, beton, ocel a sklo působící syrovým neopracovaným dojmem a především na rozšíření nabízených dekorů i o přírodní dýhy! 

 

zdroj foto a text: www.grena.cz

bottom of page