top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU POBOČKU V BRNĚ!

V pondělí 5. 9. jsme zahájili prodej na pobočce v Brně. Pobočka se nachází v Sapeli centru v Brněnském H-Parku (Heršpická 1009/11c). Budeme rádi pokud k nám zavítáte. Přivítá vás milý tým našich odborných prodejních asistentů nabitý informacemi.

Otevírací doba

Po - Pá 9.30 - 18.00

So 9,00 - 14,00

Kontakt

E: brnonabytek@jfd.cz

T: +420 603 144 447

NOVÝ KONCEPT SAPELI CENTER

 
Firma Sapeli se rozhodla svoje největší prodejní místa, tedy tzv. Sapeli Centra, vizuálně obměnit v souladu s aktuálními trendy retail designu. Pod taktovkou architektky Terezy Šaškové tak vznikl nový koncept, který lze postupně uplatnit i na další prodejny.

Sapeli centrum Brno je největším prodejním místem Sapeli v Brně. Na ploše 450 m2 jsou vystaveny produkty napříč výrobním spektrem Sapeli. Rekonstrukci na klíč prováděla firma Jan Ficek dřevovýroba.

Původní interiérové řešení bylo především potřeba vizuálně zatraktivnit a uživatelsky ještě více zpříjemnit. Dále byla nutná dispoziční úprava , která tkví zejména v přesunu pracovních míst zaměstnanců ze samého konce prodejny, kde nemají přehled o nově příchozích zákaznících a dění na prodejně, do zóny hned u vstupu. Dalším cílem bylo vhodně zvoleným uspořádáním ještě více podpořit produkt.

Navrhované vizuální řešení podtrhuje image a značku Sapeli. Barevnostně vychází z loga Sapeli, resp. dýhy sapele. Postupně se tak i další Sapeli centra  vizuálně sjednotí a propojí. Použití červeného perforovaného plechu vychází z exteriérového řešení hlavního Sapeli centra v Jihlavě.
    

Dispozice je rozdělena na tři zóny. První zóna nejblíže výloze je tzv. zóna prezentační, která ukazuje novinky a nejprodávanější produkty, které jsou tak pro zákazníka ihned dobře viditelné, a to už když přichází  z parkoviště. Další zóna je tzv. klientská zóna, kde jsou pracovní místa prodejních asistentů sloužící k jednání s klienty. Dále se zde nachází odpočinková zóna se stoly sloužící k méně formálním konzultacím, které může využít například i interiérový designér či architekt při schůzce se svými klienty, či samotní zákazníci při čekání na prodejní asistenty nebo při rozvaze nad katalogy a jednotlivými produkty. Tato zóna je doplněna i dětským koutkem. Zóna je dostatečně blízko vstupu, aby měli zaměstnanci dobrý přehled o nově příchozích, ale zároveň není hned za výlohou. Zákazník tedy nemá při vstupu nepatřičný pocit, že by někomu vstupoval přímo do pracoviště. Poslední zónou je zóna produktová. Tato zóna je největší ze všech a přehledně prezentuje všech cca 70 dveří. 

Další informace se můžete dočíst i na stránkách Sapeli    https://www.sapeli.cz/sapeli-centrum-brno-v-novem-designu

bottom of page