top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

TISK NA DÝHOVANÉ POVRCHY

Neustále se snažíme rozvíjet naši výrobu a posouvat se dále, a proto pro vás vyvíjíme nové postupy v designu nábytku, a to především v možnostech jeho dalších povrchových úprav. Konkrétně se jedná o digitální tisk na dýhované povrchy.

 

Tato speciální technika umožní další zajímavé ztvárnění nábytku a posun v kombinaci barev či grafických tvarů s přírodním materiálem v rámci jednoho nábytkového dílce.

 

Potisk je při běžném používání nábytku stabilní. Přesné vlastnosti a technickou odolnost pro vás právě testujeme ve spolupráci s odborníky z Dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně. 

 

Jedná se o digitální tisk, tudíž je možné vybírat z jakýchkoliv dekorů a motivů. Můžete si tak na nábytek nechat natisknout logo vaší firmy nebo to, čím se zabýváte. Dětský pokojíček mohou zase dozdobit oblíbené kreslené postavičky či jiné dětské motivy.

 

Umožní to především osobité ztvárnění nábytku, aniž by se jednalo o nestálý laciný polep. Věříme, že nová technika zaujme architekty a designéry i další výrobce nábytku, dveří či obkladových panelů a povede k unikátnímu posunu v designu interiérů.

bottom of page