top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

NÁBYTEK NA MÍRU

Máte zájem o výrobu individuálního nábytku na míru? Jako výrobce garantujeme v podstatě neomezenou škálu řešení, a to podle vašeho návrhu, a nebo vám rádi zpracujeme návrh vlastní.

Nabízíme výrobu nábytku podle vašich představ. Navrhneme vám nábytek podle vašich instrukcí, či zhotovíme konkrétní návrh. V případě, že byste přesně nevěděli možnosti nábytku, poradíme vám s konstrukčním řešením vhodným přímo pro navržený kus. Co se týká dekoru máte na výběr z široké nabídky dýh či laku. Dbáme na precizní řemeslné zpracování a detail.


Architektům nabízíme precizní zpracování jejich nápadů pro všechny typy projektů a případnou podporu při konstrukčním řešení nábytku a dalších interiérových prvků.


Při úvodní konzultaci, se budeme těšit na vaše podklady. V případě vašeho návrhu přivítáme skici či výkresy. Postačí nám, ale i představa kterou už sami přeneseme na papír a s vaší pomocí vymyslíme a dotáhneme do podoby, která se vám bude nejvíce líbit. Samozřejmě vám představíme všechny možnosti řešení a také materiál, s kterým pracujeme (nedílnou součástí je výběr dekoru z našich vzorníků), abychom společně nalezli pro vás to opravdu pravé řešení.


V případě oboustranné spokojenosti vyhotovíme nabídku, spolu s výkresy daného nábytku. Následně uzavřeme smlouvu a dotáhneme objednávku ke zdárnému cíli.

V případě výběru našeho nábytku z kolekce NUX a nebo Archilles, je možná úprava rozměru či dekoru podle vašeho přání.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, stejně tak jako ke každému kusu nábytku. 

Důležití jste pro nás vy, jelikož vy budete následně nábytek užívat.

bottom of page