top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

Průběh zakázky - od počáteční myšlenky až po dodání a montáž

                     Zadání

Prvním krokem ke správnému výsledku je kvalitní zadání. Budeme od vás potřebovat znát rozměry prostoru nebo požadovaného výrobku, materiál, dekor, umístění v prostoru a také váš rozpočet. V případě, že nebudete mít konkrétní představu - nic se neděje, jsme tady, abychom vám představili, jaké jsou aktuální možnosti a s rozhodováním vám pomohli.

 

                     Specifikace a cenová nabídka

Na základě zadání zpracujeme potřebnou dokumentaci, ve které budou jednotlivé položky detailně popsány -včetně všech rozměrů, materiálu, tvaru, dekoru a detailů, abychom si ujasnili, že vyrobíme opravdu to, co chcete. Dále zpracujeme cenovou nabídku, obsahující platební podmínky a dodací lhůty. 

 

                     Případné zaměření ve vašem interiéru

V případě, že se jedná o vestavěný nábytek a váš prostor je nestandardní či komplikovaný nebo si ho netroufnete zaměřit sami, přijedeme k vám a zaměříme všechny potřebné rozměry.

                   

                     Výroba

Jestliže si cenovou nabídku odsouhlasíme, uzavře se smlouva a nastává samotná výroba. Při výrobě kombinujeme tradiční truhlařinu s moderními technologiemi a v každé fázi výroby dohlížíme na to, aby byl výrobek zhotoven precizně a přesně podle návrhu.

         

                   

                    Doprava a případná montáž 

Pokud se jedná o nábytek, který vyžaduje montáž, přivezou vám jej naši pracovníci a odborně ho na místě smontují. Pokud se jedná o nábytek, který montáž nevyžaduje, pečlivě vám jej zabalíme a dopravíme přepravní společností.

1

2

3

5

4

bottom of page