top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

                    Přizpůsobení vašim konkrétním osobním požadavkům

Při výrobě nábytku je potřeba dodržovat požadavky antropometrie, tedy vědy zabývající se rozměry člověka. A také ergonomie, která se zabývá přizpůsobováním rozměrů věcí potřebám člověka. Jak již v 5. stol. př. n. l. pronesl Prótagorás: „Měřítkem všech věcí je člověk.“ Jste – li výškou malí nebo velcí, určitě znáte problém s výškou sedáku židle, desky stolu nebo s délkou postele u typového nábytku. Pokud si necháte vyrobit nábytek na míru, těmto problémům předejdete, jelikož nábytek bude navržen přesně pro vás.

 

                    Maximální využití vašeho prostoru – žádné prázdné rohy

Funkčnost a praktičnost především - tím se řídíme. V dnešní době, kdy máme mnoho věcí a málo místa, by byla velká škoda plýtvat drahocenným prostorem vinou nevhodně vybraného nábytku. Interiér na nás působí jako celek, proto by měl být nábytek v harmonii s ostatním vybavením a vhodně prostor vyplňovat.

                    Nemusíte dělat kompromisy – vyrobíme vám přesně to, co chcete,

                    Originalita – opravdu nikdo nebude mít stejný kus nábytku jako vy

Vzpomeňte si na prvorepublikové vily, které nám svým vnitřním vybavením vyrážejí dodnes dech. Je to hlavně kvalitními materiály, které byly použity, a propracovanými detaily. Toho bylo možné docílit hlavně proto, že výrobce znal daný prostor i přesné požadavky architekta a zákazníka a vyráběl nábytek přímo pro něj.

                   Máme zkušenosti, sledujeme novinky a trendy - a rádi vám s nimi poradíme

Protože se výrobou nábytku a interiérovou tvorbou zabýváme každý den, umíme navrhnout to nejlepší řešení pro vaši situaci. Sledujeme za vás designové veletrhy a nejnovější trendy, technologie a materiály. 

                   Ve výsledku ušetříte čas i peníze

Díky poctivé ruční práci a propracovaným detailům vám náš nábytek vydrží o mnoho déle než ten, který produkují závody po stovkách kusů denně. Využitím našich služeb určitě ušetříte čas, který byste strávili obcházením obchodních domů a hledáním kompromisů. Navíc se vyvarujete dvojitých nákupů metodou pokus – omyl.

bottom of page