Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

                    Přizpůsobení vašim konkrétním osobním požadavkům

Při výrobě nábytku je potřeba dodržovat požadavky antropometrie, tedy vědy zabývající se rozměry člověka. A také ergonomie, která se zabývá přizpůsobováním rozměrů věcí potřebám člověka. Jak již v 5. stol. př. n. l. pronesl Prótagorás: „Měřítkem všech věcí je člověk.“ Jste – li výškou malí nebo velcí, určitě znáte problém s výškou sedáku židle, desky stolu nebo s délkou postele u typového nábytku. Pokud si necháte vyrobit nábytek na míru, těmto problémům předejdete, jelikož nábytek bude navržen přesně pro vás.

 

                    Maximální využití vašeho prostoru – žádné prázdné rohy

Funkčnost a praktičnost především - tím se řídíme. V dnešní době, kdy máme mnoho věcí a málo místa, by byla velká škoda plýtvat drahocenným prostorem vinou nevhodně vybraného nábytku. Interiér na nás působí jako celek, proto by měl být nábytek v harmonii s ostatním vybavením a vhodně prostor vyplňovat.

                    Nemusíte dělat kompromisy – vyrobíme vám přesně to, co chcete,

                    Originalita – opravdu nikdo nebude mít stejný kus nábytku jako vy

Vzpomeňte si na prvorepublikové vily, které nám svým vnitřním vybavením vyrážejí dodnes dech. Je to hlavně kvalitními materiály, které byly použity, a propracovanými detaily. Toho bylo možné docílit hlavně proto, že výrobce znal daný prostor i přesné požadavky architekta a zákazníka a vyráběl nábytek přímo pro něj.

                   Máme zkušenosti, sledujeme novinky a trendy - a rádi vám s nimi poradíme

Protože se výrobou nábytku a interiérovou tvorbou zabýváme každý den, umíme navrhnout to nejlepší řešení pro vaši situaci. Sledujeme za vás designové veletrhy a nejnovější trendy, technologie a materiály. 

                   Ve výsledku ušetříte čas i peníze

Díky poctivé ruční práci a propracovaným detailům vám náš nábytek vydrží o mnoho déle než ten, který produkují závody po stovkách kusů denně. Využitím našich služeb určitě ušetříte čas, který byste strávili obcházením obchodních domů a hledáním kompromisů. Navíc se vyvarujete dvojitých nákupů metodou pokus – omyl.