top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

                    Zpracuje vaše představy a sny o krásném interiéru

Interiérový architekt je odborníkem, jehož cílem je být tady pro Vás a navrhnout Vám kvalitní interiér. Prostor, který bude promyšlen a využit do detailu, přizpůsoben Vašemu životnímu stylu a Vy se v něm budete cítit dobře i po několika letech, protože se bude měnit s Vámi a Vašimi potřebami.

 

                    Je odborníkem na svém místě

Architekt vidí potenciál prostoru a umí jej využít co nejefektivněji. Zároveň si dokáže představit jaké, a jak náročné, budou potřeba stavební úpravy a naplánuje jejich logický časový sled. Připraví variantní řešení a probere s vám pro i proti každé varianty. Výsledný interiér si dobře představíte i díky 3D vizualizacím.

                    Sleduje novinky a trendy

Vyzná se v aktuálních trendech, barvách, v nových materiálech a technologiích a v ergonomii prostoru. Architekt navrhuje interiér přímo Vám na míru a antropometrické údaje má v malíku. Nehrozí tedy například to, že pracovní deska kuchyňské linky bude moc nízko nebo vysoko a nebude vám vyhovovat.

                   Má zkušenosti a prověřené kontakty

V případě Vašeho zájmu Vám umí doporučit osvědčené dodavatele a řemeslníky, kteří návrh zrealizují. Z dnešní široké nabídky na trhu Vám vybere to nejvhodnější interiérové vybavení za nejlepší ceny. Architekt dohlédne na hladký průběh projektu od návrhu až po realizaci a zajišťuje autorský dozor - tedy aby bylo vše provedeno tak, jak bylo navrženo.

                   Usnadní vám život a ve výsledku ušetříte

V neposlední řadě Vám práce architekta šetří nervy, čas i peníze - díky využití jeho služeb se vyvarujete zbytečným nákupům, stavebním úpravám a tak podobně. Je to investice do Vaší budoucnosti.

bottom of page