top of page

Truhlářská výroba designového nábytku

  Jan Ficek Dřevovýroba, založeno r. 1946

KOMPLEXNÍ ARCHITEKTONICKÉ ŘEŠENÍ INTERIÉRŮ

 

Vzhledem k množství času, které trávíme v prostředí budov, má na nás interiér velký vliv. Kvalitní a promyšlený prostor rozvíjí kreativitu, dodává energii a vzbuzuje pocit bezpečí.

Bydlení je velmi intimní část našeho života. Když trávíme čas doma, je důležité, abychom se tam cítili dobře. Interiérový architekt je tu proto, aby Vám na základě Vašich přání, požadavků a životního stylu, vytvořil interiér podle vašich představ.

Máte – li firmu, je velmi důležité uvědomit si, že ještě dříve, než se Vaši klienti po příchodu do firmy s někým setkají, dělá na ně dojem samotný prostor. Ten reflektuje Váš přístup ke klientům a zaměstnancům, reprezentuje Vaši hlavní myšlenku, firemní kulturu a Vaše sebevědomí. Výjimečný interiér podpoří Vaši značku a pomůže Vám oslovit nové zákazníky.

 

Usilujeme o to, abychom nabídli vysoce kvalitní služby a maximalizovali hodnotu každého interiéru, kterému se věnujeme. Abychom splnili vaše představy, uděláme maximum. Proto spolupracujeme se špičkami v oboru a máme síť prověřených externích dodavatelů a dalších specialistů. Jako výrobce nábytku garantujeme v této oblasti v podstatě neomezenou škálu interiérových řešení.

Nemáte vlastní představu? Nevadí, rádi vám zpracujeme takový návrh interiéru, kterým dokonale docílíme zadání. Na interiérových řešeních úzce spolupracujeme s autorizovanou architektkou Terezou Šaškovou.

 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, stejně tak jako ke každému projektu. 

Důležití jste pro nás vy, jelikož vy budete váš interiér užívat.

 

bottom of page